Ing. Alan Holiš, MBA


Absolvoval ekonomickou fakultu VŠB-TU v Ostravě, CIMA A, B, MBA studium na Brno Business School - The Nottingham Trent University, Human Resource Management - Mediterranean Institute of Management, Cyprus, a řadu dalších vzdělávacích programů.

Působil v manažerských pozicích a dále pracoval jako consultant a project manager v poradenských společnostech.

V roce 2000 založil a dále jako jednatel a ředitel 6 let řídil poradenskou společnost Inventio Consulting s.r.o., kterou v roce 2006 prodal. Za dobu svého poradenského působení řídil několik desítek tuzemských i zahraničních projektů zaměřených mimo jiné na zvyšování produktivity a výkonnosti, procesní řízení, strategii, finanční řízení a controlling a přednášel na odborných konferencích a seminářích.

V letech 2006-2007 působil v automobilovém průmyslu jako konzultant a člen představenstva společnosti Thermolast, a.s., kde měl na starosti část restrukturalizace společnosti a zavedení controllingu.

V roce 2007 založil CLARIS realitní kancelář s.r.o., která se za dobu svého působení stala jednou z významných realitních kanceláří působící na severní Moravě. Ve společnosti stále působí jako jednatel.

V roce 2011 založil společnost CLARIS Investment & Consulting s.r.o. zaměřující se na služby v oblasti insolvenčního řízení a manažerské poradenství.


Od roku 2007 je dále členem představenstva vývojové a výrobní společnosti UNITES Systems, a.s., kde se zaměřuje na oblast strategického a finančního řízení.

Je spoluautorem publikace Management.(Computer Press, 2006).

mobil: 603825247
mail: holis@rkclaris.cz
skype: alan.holis
kde: v Novém Jičíně (RC Provázek - rodinne-centru.cz), Ostravě (Centrum VIVA - vivaostrava.cz) nebo na společně dohodnutém místě v regionu

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference