Ing. Michaela Holišová

Moje zkušenosti s podnikáním, manažerskou praxí?

Mimo to mám vlastní podnikatelské zkušenosti. Založila jsem realitní kancelář. Podařilo se mi vybudovat lokální značku, která po roce fungování byla nejen členem Asociace realitních kanceláří ČR, ale byla také přizvána do výběrového Evropského klubu realitních kanceláří pro region Novojičínsko.

Na mateřské dovolené jsme založila občanské sdružení, pod jehož hlavičkou realizujeme vzdělávání dospělých, nabízíme poradenství a koučink, ale také provozujeme rodinné centrum.

Co vám mohu předat?

Kromě výše uvedených zkušeností Vám mohu předat také ony ženské esence podnikání. Můžeme probrat tipy, jak obstát v mužském světě a neztratit se jako žena.

Protože mám sama dvě děti, dokážu se s Vámi podělit o poznatky, jak si vyladit život tak, abyste zůstala máma a přesto mohla být podnikatelka.

A třeba i mnoho dalšího, co Vás bude zajímat. Nebojte se ptát.

Proč jsem mentor?

Jsem přesvědčená, že pokud člověk něčeho ve svém životě dosáhne, měl by sdílet své zkušenosti s ostatními. Navíc nikdo nejsme neomylní a mé chyby nemusí nutně opakovat ostatní.  

Jak: osobně, mail nebo Skype
Kde: v Novém Jičíně (Novojičínské vzdělávací centrum), Ostravě (Centrum VIVA) nebo na společně dohodnutém místě v regionu
Mobil: 775 696 170
Mail: holisova@rodinne-centrum.cz
Skype: Hupcza237

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference