konference Společnost přátelská rodině aneb rodič v práci

V Novém Jičíně se uskuteční konference pro zaměstnavatele přátelské rodině

V Novém Jičíně se ve čtvrtek 13. listopadu 2014 koná konference nazvaná Společnost přátelská rodině aneb Rodič v práci. Pořádají ji Síť mateřských center o.s. a PROFICIO o.s. pod záštitou Miroslava Nováka, hejtmana Moravskoslezského kraje. Projekt je zaměřen na motivaci zaměstnavatelů k uplatňování rovných příležitostí a zavádění opatření pro slaďování rodinného a pracovního života jejich zaměstnanců. Konference chce zprostředkovat názory a zkušenosti obou stran, zástupců zaměstnavatelů a rodičů dětí.

„V programu zazní příspěvky z personální oblasti pro soukromý, veřejný i neziskový sektor. Součástí konference je diskuse, ve které budeme společně řešit praktické otázky z každodenního života. Výsledky debaty budou sloužit jako podklad pro přípravu dalších projektů v kraji a na Novojičínsku. 

Hlavním cílem konference je setkání především zaměstnavatelů, kteří umožňují nebo chtějí umožňovat maminkám a tatínkům pracovat na flexibilní úvazky nebo mají záměr či již provozují firemní jesle či školky. Projekt podporuje i město Nový Jičín, které má úspěšné zařazování matek po rodičovské dovolené zpět do pracovního života jako jeden z bodů ve strategickém plánu rozvoje města.

KDY: 13.11.2014 od 9.30 do 16:30 hod
KDE: Aula Novojičínského vzdělávacího centra, Bohuslava Martinů 4, Nový Jičín
Soubory ke stažení

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference