Marketing v podnikání

Marketing, resp. komunikace se zákazníkem, neodmyslitelně patří k prvopočátku každého podnikatelského záměru. Kdo jsou vaši potenciální zákazníci, jak je na trhu oslovit, jak budovat důvěru a jak si zákazníky udržet v dlouhodobém vztahu, to vše jsou otázky, na které budeme hledat odpovědi.

Cílem kurzu je vytvoření vlastního Marketingového plánu vašeho podnikání tak, abyste měli ucelený materiál vycházející z aktuálního stavu na trhu, v němž se hodláte pohybovat. Naleznete si vlastní nástroje komunikačního mixu odpovídající podnikatelskému záměru, vytvoříte si svůj reklamní text a efektivně uchopíte tvorbu ceny vašich produktů či služeb.

Postupně si ověříte i reakci potenciálních zákazníků na některé vaše marketingové aktivity a marketingové myšlení zařadíte přirozeně do veškerého vašeho podnikatelského jednání.

 

Další běhy v Novém Jičíně ( od října 2013) a Ostrava III. (od října 2013) se připravují.  V případě zájmu nás kontaktujte na info@zahajenipodnikani.cz, do předmětu uveďte název města, ve kterém máte zájem o náš projekt absolvovat. Jakmile budou vypsány termíny, budeme Vás ihned informovat.
Lektor

Ing. Mgr. Ilona Mičková, ACC

Lektorka a konzultantka managementu, psycholog, certifikovaný kouč. Absolventka…

Číst dále

Ve kterých termínech se kurz koná?


březen - červen

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference