Personalistika

Kurz Personalistika je všeobecným návodem, jak obstát na manažerské pozici v situaci, kdy spolupracujete s dalšími partnery v podnikání nebo jste sám podnikatelem-zaměstnavatelem a vedete tým svým podřízených.

Mnoho jedinců se ocitá na manažerské pozici poprvé a netuší, co vše manažerská práce obnáší, jaké role manažer zastává a jaké manažerské dovednosti a metody práce by měl efektivně využívat.

Cílem kurzu je provést účastníky organizační i vztahovou rolí manažera, poznat klíčové kompetence a činnosti manažera, identifikovat vlastní manažerský styl a naučit se citlivě využívat různé styly vedení podřízených podle situačních podmínek.

Dále se kurz věnuje efektivnímu motivování jednotlivců a týmů, pochopení cíle hodnocení podřízených a efektivního odměňování. Svou motivaci k manažerské práci a současnou úroveň kompetencí účastníci poodhalí pomocí celé řady manažerských modelových situací a her, které simulují základní prvky manažerské práce a práce s kolektivem podřízených.

 

Další běhy v Novém Jičíně ( od října 2013) a Ostrava III. (od října 2013) se připravují.  V případě zájmu nás kontaktujte na info@zahajenipodnikani.cz, do předmětu uveďte název města, ve kterém máte zájem o náš projekt absolvovat. Jakmile budou vypsány termíny, budeme Vás ihned informovat.
Lektor

Ing. Mgr. Ilona Mičková, ACC

Lektorka a konzultantka managementu, psycholog, certifikovaný kouč. Absolventka…

Číst dále

Ve kterých termínech se kurz koná?


březen - červen

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference