Podnikatelky na cestě - seznámení s koučkou a mentorkou

Na cestě s podnikáním

 

Cesta podnikání je protkána sítí svobody, radosti z tvoření a dobrodružství. Na každou cestu je dobré se připravit, sbalit vše potřebné a být vybavena potřebnými schopnostmi pro nenadálé situace. Ať už se na tuto cestu v dohledné době chystáte, právě jste vyrazili nebo již delší čas putujete, připravili jsme pro Vás kurz s cílem Vás na ni posílit.

 

Co Vás tedy čeká?

 

V první řadě 3 dny v krásném prostředí a příjemném hotelu, s možností relaxace a odpočinku. Dále program zaměřený na podporu Vašeho podnikání. Budeme zkoumat různé aspekty Vašeho podnikání i to, jak zapadá do Vašeho osobního života. Provázet Vás budou dvě ženy s dlouholetou zkušeností v podnikání :

 

Blanka má živnostenský list od roku 1990, v současné době podniká jako lektorka a koučka. Přinese své vnímání podnikatelského pole s postupem času, své tuzemské i zahraniční znalosti, dovednosti a dlouholeté zkušenosti s vedením skupin. Andrea Teichmanová přispěje svou zkušeností se založením a provozem relokační agentury Foreigners.cz - její příběh si můžete předčíst v naší brožuře, kterou najdete zde. Andrea je velká inspirátorka a zároveň se svým profilem podporovatelky dokáže ostatní povzbudit a podpořit na jejich cestě.

 

Blanka:

Zaměřím-li se na své vlastní potřeby v samostatně výdělečné činnosti, pak je to především neustálé zkoumání toho, zda jsem skutečně na té správné cestě, v souladu sama se sebou. K tomu mi v poslední době pomohl především Human Design (www.humandesign.cz), díky kterému se dokáži lépe rozhodovat, lépe rozumím sama sobě a svému základnímu nastavení - Designu.  Díky projektu moudrého podnikání (www.moudrepodnikanizen.cz) také poznávám, jak se lze učit využitím společné moudrosti skupiny žen a mám možnost se inspirovat mnoha zajímavými lidmi. Díky vlastní cestě životem s podnikáním se učím všechny zkušenosti proměnit v lekce, poznávat, co je praktické a nikoliv a předávat to dál.

 

Andrea:

 

Baví mne pomáhat ostatním lidem nacházet jejich cestu k naplňování jejich potenciálu, toho co je naplňuje a baví. Chtěla bych, aby lidé pracovali, protože jim to přináší příjemné pocity, ne pouze protože musí vydělat peníze na své základní potřeby. Odmala ráda pomáhám lidem a skrz svou firmu, kterou mám napůl s bývalým přítelem, pomáháme cizincům, kteří se v ČR nedomluví česky, aby byl jejich příjezd a život jednodušší. Postupně se náš tým rozrostl a nyní ráda pomáham lidem v týmu a kolem mne, aby se posouvali a chápali sami sebe. Podnikání je pro mne možnost seberealizace, tvoření, služba, velká zodpovědnost a úžasná zkušenost!

 
 

Co bude přesně obsahem setkání v Beskydech bude záležet především na Vás. Základní orientací bude Vás podnikatelský plán či záměr a vaše datum, hodina (alespoň přibližně) a místo narození. Budeme se dívat na to, jak lze využít cyklické podstaty ženy v životě i v podnikání, jaké jsou stěžejní stavební kameny a zákonitosti drobného podnikání a také jak souvisí podnikání s naším životem, vztahy, rodinou apod. A především na to praktické, co potřebujete řešit právě vy - konkrétně a prakticky.

 

Těšíme se na setkání a příjemně strávený víkend

 

Blanka a Andrea

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference