Podnikatelský záměr

Plánování je základní funkcí managementu. Na ni navazují funkce další (organizování, vedení, kontrola). Je to vlastně rozhodování o budoucnosti - co, jak, kdy a kdo udělá. Jeho obsahem je určování cílů společnosti, potřebných prostředků a způsobů dosažení cílů.

Dobrý plán nezaručuje 100% úspěch, ale všechny úspěšné firmy měly 100% plánování. K významným plánovacím aktivitám patří tvorba podnikatelského záměru, který pomáhá podnikateli nebo společnosti najít doménu, smysl a zaměření podnikání.

Podnikatelský záměr - plán je zcela jednoduchý a logický dokument, který bude schopen připravit každý, kdo ovládá základní komunikační a numerické dovednosti.

V kurzu se mimo jiné dozvíte:

Naučíte se díky kurzu vytvořit podnikatelský záměr jak pro zahájení podnikatelské činnosti, tak pro rozšíření podnikatelské činnosti. Osvojíte si strukturu podnikatelského záměru, postup jeho tvorby a schopnost zhodnotit reálnost svého podnikatelského záměru včetně kritických míst.

 

Další běhy v Novém Jičíně ( od října 2013) a Ostrava III. (od října 2013) se připravují.  V případě zájmu nás kontaktujte na info@zahajenipodnikani.cz, do předmětu uveďte název města, ve kterém máte zájem o náš projekt absolvovat. Jakmile budou vypsány termíny, budeme Vás ihned informovat.
Ing. René Procházka
Lektor

Ing. René Procházka

Tématice podnikání a zakládání firem a společností se zabývá od roku 1992. Během své praxe…

Číst dále

Ve kterých termínech se kurz koná?


březen - červen

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference