Renáta Cholevíková

Za možnost účastnit se projektu "Podnikám slaďuju, sama sobě šéfuju" moc děkuji.
O jeho nabídce jsem se dozvěděla právě ve chvíli, kdy jsem měla před sebou poslední půlrok mateřské dovolené a začala jsem se intenzivně zajímat o možnosti pracovního trhu v Novém Jičíně. Zpočátku jsem to považovala za velkou pomoc při zkoumání možností samostatného podnikání a poznání nových lidí, a prozkoumání pracovního trhu, neboť do Nového Jičína jsem se přistěhovala teprve před rokem, do původního zaměstnání se vrátit nemůžu, neboť je kvůli velké vzdálenosti pro mě nemožné dojíždět. Jsem matka samoživitelka, tudíž bylo pro mě velmi důležité pečlivě zvážit všechny možnosti zajišťování příjmu.
Po přečtení programu, jsem se nejvíce těšila na první a poslední dva kurzy, které se zaměřují především na uspořádání si osobního života a priorit s tím spojených. V dalších kurzech zaměřených na marketing, obchod, právo atd, jsem si pak doplnila své chabé znalosti v tomto směru a tudíž jsem mohla lépe směřovat své kroky k samostatnému podnikání.
Práce v týmu a ve stabilním kolektivu mě podporovala v rozjetí svých konkrétních vizí a některé z nich se mi podařily, řekla bych úspěšně zrealizovat. V průběhu kurzu jsem si pomocí odborných lektorů odpověděla na velké neznámé, které mě držely zpátky, při podnikatelském startu.
V průběhu projektu jsem poznala nové lidi, nabyla velmi hodnotné informace, utřídila si své vize a začala je nadšeně realizovat. V průběhu realizace svých projektů jsem se postupně seznámila s dalšími odborníky, pomocí kterých své plány mohu ještě dále rozvíjet a naskytují se mi velmi lákavé nabídky a možnosti práce.
Tento projekt vřele doporučuji všem maminkám, které si byť jen pohrávají s myšlenkou samostatného podnikání, protože průběh kurzu je může nasměrovat ke konkrétním krokům, nebo přijdou na to, že podnikání není jejich šálek kávy. Obě dvě varianty považuji za pozitivní posun vpřed.

Co říkají účastníci na naše kurzy?

Byly jste spokojeny s nabídkou, výukou jednotlivých kurzů? Co říkají účastnice tohoto projektu? Všechny reference